HAKKIMIZDA


Biz Kimiz
Uzun yıllardan bu yana emlak sektörün içinde faaliyette bulunan işletmemiz, şu günlerde sektörün en önemli özelliği olması gereken GÜVEN ve ÇÖZÜM prensipleriyle çalışarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Gaziantep il, ilçe, çevre iller ve ülkemiz genelinde arsa, ev, konut, daire, arazi alım satım ve kiralama hizmeti vermekteyiz. Gaziantep ili ve tüm bölgelerde satılık ve kiralık emlak portföyümüz 1996 yılından beri 5 şubemizle DÜNYADA MEKAN prensibiyle siz değerli müşterilemizin birikimlerini kazançlı bir yatırıma dönüştürmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olan işletmemiz,aynı zamanda Gaziantep Emlak Komisyoncuları Odasının kayıtlı üyesidir.Emlak sektörünün Konut, Arsa, Arazi, Bahçe, Tarla tipi gayrimenkullerin alım ve satımında sizlere çözümler sunarak alım-satım işlemlerinizi yapıyoruz.En büyük hizmetimiz ise satılık mülklerinizin anında seçkin müşterilerimiz tarafından nakit olarak alınmasıdır. Bununla beraber büyük projelerinizde sizlere danışmanlık hizmeti sunuyoruz.


Elektronik Gazetemize Kaydolun

© 2020 | Ezogelin Gayrimenkul - Tüm Hakları Saklıdır